Spotkania piesze = cel letni

Lato jest na wyciągnięcie ręki, a to oznacza doskonałą okazję, by odhaczyć dwie rzeczy z listy rzeczy do zrobienia - więcej świeżego powietrza i więcej ruchu. Nie musisz wyjeżdżać z pracy, aby to osiągnąć - co powiesz na (więcej) spotkań pieszych?

Spotkania piesze stają się nową modną rzeczą i to nie bez powodu. Sprawdź tę infografikę, aby dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść spacer na następne spotkanie i uniknąć konieczności kupowania tanich krzeseł do sali konferencyjnej.

Źródło: www.beenote.io/en/10-powerful-reasons-next-meeting-walking-meeting

Istnieje jedna bardzo zauważalna statystyka - spotkania odbywające się pieszo są o 30% bardziej produktywne niż spotkania odbywające się w pozycji siedzącej, nawet jeśli zastosujesz meble, takie jak stoły rozkładane do sal konferencyjnych!

Oczywiście nie każde spotkanie może odbywać się na zewnątrz, w podróży, ale w przypadku mniejszych grup z pewnością warto to rozważyć. Mnóstwo świeżego powietrza, dodatkowe skupienie, ćwiczenia, a może nawet opalenizna! W przypadku spotkań, które wymagają siedzenia, pamiętaj o otwarciu okien i wpuszczeniu dużej ilości światła i powietrza, aby odtworzyć niektóre korzyści płynące z przebywania na świeżym powietrzu. Przydatne opcje dla sal konferencyjnych, takie jak stół do sali konferencyjnej z systemem zarządzania kablami, sprawią, że spotkania będą bardziej efektywne.

Czy lubisz piesze spotkania?