Planowanie przestrzeni czy wystrój - co jest ważniejsze?

Czy podczas przebudowy biura większą wagę przykładasz do funkcjonalności (właściwego wykorzystania przestrzeni), czy do wyglądu?
Prawda jest taka, że obie te kwestie są równie ważne dla morale i produktywności, ale planowanie przestrzeni ma również wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo w biurze.

Sprawdź tę infografikę, która wyjaśnia, dlaczego właściwe wykorzystanie przestrzeni jest tak istotne

Źródło: https://visual.ly/community/infographic/business/importance-proper-office-space-planning

Oczywiście, wygląd biura jest również ważny, ponieważ nudny, nieciekawy wystrój nie będzie inspirował pracowników do cięższej pracy! Biurka biurowe muszą być odpowiednio rozmieszczone, ale ściany i reszta biura muszą być udekorowane w taki sposób, aby podnieść morale, a tym samym zwiększyć wydajność pracy.

Aby spełnić oba te wymagania, warto umówić się na wizytę projektową, która pomoże Ci stworzyć najlepsze środowisko biurowe na dostępnej przestrzeni. Wizyta w salonach wystawowych pomoże Ci również zapoznać się z rodzajami mebli biurowych, które możesz wybrać, a także z ich wyglądem na miejscu.

Zaprojektowanie wysokiej jakości biura wymaga przemyślenia i wysiłku. W Calibre Office Furniture używamy technologii CAD, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń biurową, udowadniając, że remont nie polega tylko na wyborze odpowiednich rzeczy do umieszczenia w pomieszczeniu, ale także na tym, jak je rozmieścić, aby były wydajne.

Jak myślisz, co jest ważniejsze?