Porozmawiajmy - czy sofy recepcyjne są trudne do czyszczenia?

Zawsze słyszymy, że jednym z czynników branych pod uwagę przy wyborze różnych typów siedzisk biurowych w recepcji jest łatwość ich czyszczenia. Nie chcesz zdecydować się na meble biurowe, których czyszczenie będzie trwało wieki, potencjalnie kosztując Cię ziemię. Mając to na uwadze, wiele osób uważa, że sofy recepcyjne powinny być inwestycją nie do odrzucenia, ale czy rzeczywiście tak jest?

Wcale nie.

Sofy w recepcji wyglądają fantastycznie, są wygodne dla gości i nadają poczekalni przytulny, wręcz domowy wygląd. Owszem, trzeba je czyścić, a tkanina może być trudniejsza do wyczyszczenia niż w przypadku zwykłego twardego krzesła, ale nie zawsze trzeba korzystać z profesjonalnego czyszczenia, jeśli nie ma się na to ochoty.

Obejrzyj poniższy film, który przedstawia tani sposób na czyszczenie sof w biurze lub w domu!

Jak widać, wystarczy zdjąć pokrowce i wyprać je, a następnie wyszorować resztę materiału wodą z płynem do mycia naczyń! Rezultaty są zaskakujące, a zaoszczędzone pieniądze również całkiem spore. Dobra, czasami będziesz uciekać się do profesjonalnego czyszczenia, ale z pewnością możesz zmniejszyć liczbę przypadków, w których wydajesz gotówkę na tę usługę, wykonując zamiast tego czyszczenie "zrób to sam".

Meble biurowe w recepcji muszą być wygodne, a sofy z pewnością spełniają tę rolę. Chociaż czyszczenie może zająć trochę czasu, ogólny nastrój w recepcji z pewnością będzie pozytywny.

Co sądzisz o sofach w recepcji? Napisz komentarz na naszej stronie na Facebooku.