Najlepsze drukarki i maszyny wielofunkcyjne dla małych firm

Nasi klienci patrzą na nas jak na ekspertów w dziedzinie urządzeń biurowych. Nierzadko więc pojawia się pytanie: "Jaka jest najlepsza drukarka [lub kopiarka, albo wszystko w jednym] dla naszej małej firmy?".

Oczywiście, odpowiedź na te pytania zależy od wielu czynników. Na przykład, jakie dokładnie są potrzeby biznesowe? Ilu użytkowników będzie udostępniać urządzenie? Jaka ilość wydruków będzie przepływać przez urządzenie?

Firma Stone's Office Equipment jest jednym z wiodących dealerów firmy Lexmark w środkowej Wirginii.

Dzielimy się tutaj naszymi trzema najpopularniejszymi modelami firmy Lexmark. Modele te są popularne, ponieważ obsługują krytyczne funkcje biznesowe, są wydajne w swoich kategoriach i są niezawodnymi urządzeniami wyjściowymi.

Każdy z tych trzech modeli znacznie się różni, a właściwy dla Twojej firmy zależy od tego, jakie funkcje będą najlepiej służyć Twojej organizacji.

Lexmark M3150 - szybka monotonna drukarka laserowa

M3150 jest codziennym koniem roboczym wielu małych biur. Może drukować do 50 wyraźnych czarno-białych stron na minutę. Monotonna drukarka laserowa jest wyposażona w kasetę z tonerem o dużej pojemności, która może dostarczyć do 7500 wydruków na kasetę, dzięki czemu można zminimalizować przestoje i konieczność ponownego składania zamówień.

M3150 to średniej pojemności drukarka sieciowa zdolna do drukowania ze wszystkich urządzeń stacjonarnych i większości urządzeń przenośnych. Posiada nawet dysk USB, dzięki czemu użytkownicy mogą drukować bezpośrednio z przenośnych urządzeń pamięci masowej.

Nawigacja po funkcjach drukarki jest prosta i łatwa dzięki 4,3-calowemu kolorowemu ekranowi dotykowemu.

Lexmark XM3150 - kompaktowa, ale wydajna drukarka all-in-one

XM3150 jest jedną z najbardziej funkcjonalnych wielofunkcyjnych drukarek wielofunkcyjnych typu all-in-one (MFP). Umożliwia ona drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i wysyłanie wiadomości e-mail.

Podobnie jak M3150, XM3150 ma możliwość drukowania do 50 stron na minutę, a XM3150 jest zdolny do drukowania z urządzeń stacjonarnych i przenośnych.

Wyposażony jest w 7-calowy, kolorowy ekran dotykowy zapewniający prostą obsługę.

Firma Lexmark wykazała się dużą wytrzymałością, jeśli chodzi o bezpieczeństwo urządzeń. XM3150 zawiera wiele opcji i ustawień bezpieczeństwa na poziomie przedsiębiorstwa wbudowanych w każde urządzenie wielofunkcyjne.

Lexmark XM7155 - w pełni konfigurowalne, wysokowydajne urządzenie wielofunkcyjne.

XM7155 jest zbudowany z myślą o najwyższej wydajności. Jest zdolny do wydrukowania do 70 stron na minutę i ma pojemność wejściową do 2300 arkuszy. Pozwala to zmaksymalizować wydajność i zminimalizować czas poświęcany na uzupełnianie papieru.

Wydajność jest zwiększona dzięki takim funkcjom jak skanowanie dokumentów dwustronnych w jednym przebiegu. Dostępnych jest również kilka opcji obróbki końcowej, takich jak zszywanie, układanie offsetowe i dziurkowanie.

Podobnie jak inne modele firmy Lexmark, model XM7155 może również drukować z urządzeń stacjonarnych i przenośnych. Aby ułatwić obsługę, model XM7155 wyposażono w ogromny 10-calowy kolorowy ekran dotykowy.